Jeżeli możesz przeczytać tę informację, prawdopodobnie nie posiadasz zainstalowanej wtyczki Macromedia Flash lub masz zainstalowaną jej starszą wersję.

KONTAKT

Rezydencja pod Zegarem

ul Kościuszki 59

32-540 Trzebinia

Tel: 572 326 242

recepcja@podzegarem.com.pl

Restauracja

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej restauracji znajdującej się w specjalnie dobudowanym do bryły zabytkowego budynku obszernym patio. Panuje tam niepowtarzalna atmosfera kreowana poprzez eleganckie wnętrze, ręcznie malowane na szkle motywy kwiatowe oraz tak niespotykaną atrakcję jak oczko wodne z rybkami w samym jej centrum. Wszystko to, wraz z profesjonalną obsługą i rozsądnymi cenami, sprawia, iż restauracja w Rezydencji “Pod Zegarem” jest miejscem doskonałym zarówno dla lunchu biznesowego, czy też wykwintnej romantycznej kolacji.

Restauracja "Pod Zegarem" czynna jest codziennie w godzinach 12:00 - 22:00.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy organizację:

  • imprez promocyjnych, bankietów, gali, pikników, imprez integracyjnych
  • przyjęć weselnych, komunii, chrzcin oraz imprez okolicznościowych
  • lunchów biznesowych i koktajli

Naszym gościom proponujemy szeroką gamę dań o równie niesamowitym wyglądzie jak i smaku. Pamiętając o tym, iż każdy klient posiada swój własny gust kulinarny mamy do zaoferowania dania z naszej kuchni regionalnej, poprzez dania staropolskie, na daniach rodem ze śródziemnomorskiej sztuki kulinarnej kończąc. Idealnym uzupełnieniem powyższego menu jest szeroki wybór deserów oraz trunków.

Hyperion IT

Wykonanie: