Jeżeli możesz przeczytać tę informację, prawdopodobnie nie posiadasz zainstalowanej wtyczki Macromedia Flash lub masz zainstalowaną jej starszą wersję.

KONTAKT

Rezydencja pod Zegarem

ul Kościuszki 59

32-540 Trzebinia

Tel: 572 326 242

recepcja@podzegarem.com.pl

tl_files/galeria/WWWWAAL.jpg

 

 

 

 

OFERTA

Do Państwa dyspozycji oddajemy 43 pokoje:

 • 29 pokoi dwuosobowych z osobnymi łóżkami
 • 8 pokoi jednoosobowe
 • 2 apartamenty dwupokojowe z sypialnią i pokojem dziennym

Przygotowując pokoje dla naszych gości zadbaliśmy o komfort i nowoczesność a także o bezpieczeństwo (w częściach ogólnodostępnych zamontowany jest system kamer). Pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, telefon, dostęp do Internetu, łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Wszystkie pokoje urządzone są tak, aby stworzyć Państwu jak najlepsze warunki zarówno do odpoczynku, jak i do pracy.

 

KONFERENCJE I SZKOLENIA

W skład zaplecza konferencyjnego wchodzą 3 sale konferencyjne od największej, pozwalającej zorganizować prezentację dla ponad 180 osób, do najmniejszej przeznaczonej na spotkania kameralne w gronie 8 do 12 osób. Największa z sal, stwarza różnorodne możliwości ułożenia stołów i krzeseł zarówno w układzie kinowo-teatralnym, jak i konferencyjno - bankietowym. Jest wyposażona w system nagłaśniający i klimatyzację sterowaną indywidualnie oraz wszelkiego rodzaju sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkoleń i wykładów. Ponadto sala ta posiada świetną akustykę dzięki czemu może stać się również wspaniałym miejscem dla imprez masowych i kulturalnych.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Rezydencja Pod Zegarem to wymarzone miejsce na przyjecie weselne, spotkanie biznesowe, uroczystą kolację czy rodzinny obiad. Organizujemy przyjęcia z okazji chrztu, pierwszej kumuni, wieczory kawalerskie i panieńskie, zaręczyny, rocznice, stypy i inne imprezy okolicznościowe. Stylowe wnętrza, smaczna kuchnia i przyjazny personel zadba o to aby zapewnić naszym gościom pełny komfort.

Naszą ofertę powiększamy-jako pierwsi w okolicy- o możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej w plenerze tzn we wnętrzach Rezydencji lub w jej otoczeniu.

Dzięki nam imprezy okolicznościowe zyskują godną oprawę święta całej rodziny, przyjaciół i znajomych. Zapraszamy do kontaktu z nami, zapoznamy Państwa z wszelkimi szczegółami propozycji.

ATRAKCJE

Pobyt w Rezydencji Pod Zegarem nie może kończyć się tylko na pracy, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa bogate zaplecze atrakcji .

W Trzebini czeka na Państwa wiele możliwości ciekawego i aktywnego spędzenia wolnego czasu. Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą istotne jest położenie Rezydencji blisko malowniczych terenów leśnych. Dla amatorów aktywnego wypoczynku wyznaczono szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe oraz dydaktyczne. Proponujemy także skorzystanie z usług nowoczesnego obiektu sportowego z basenem znajdującego się w odległości 2000 m od Rezydencji. W mroźne i deszczowe wieczory zapraszamy do krytej pływalni “AQUA PLANET” w Trzebini

Do ciekawych miejsc o dużych walorach przyrodniczych należą:

 • Puszcza Dulowska-w lesie można spotkać łosie,jelenie,sarny,dziki oraz bobry
 • Rezerwat przyrody “Ostra Góra”
 • Bożniowa Góra
 • Wzgórze Bialny Dół
 • Skałka Triasowa w Bolęcinie i Martwica Karniowicka
 • Krzeszowice- to dawne uzdrowisko

Miejsca te łączą trasy trzech pieszych szlaków turystycznych (łącznie ok. 40 km). oraz 76,5 km szlaków rowerowych.

tl_files/galeria/rowery pdf-1.jpg

Polecamy wycieczki szlakiem Wyżyny Krakowsko- Częstochowskiej. Osobom szukającym miejsca na spokojne popołudnie lub spacer polecamy następujące miejsca:

 • Zalew Chechło - największy w Gminie zalew wodny, znajdujący się na skraju Puszczy Dulowskiej. Stanowi doskonałą bazę wypoczynkową.

 • Kozi Bród - ośrodek rekreacyjny Elektrowni “Siersza”- źródło leżące w lasach Myślachowickich, w dość głębokim wąwozie. Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu.

 • Balaton - akwen położony w centrum Trzebini. Woda Balatonu zasilana jest podziemnymi źródłami. W sezonie letnim funkcjonuje jako kąpielisko miejskie
  z możliwością nurkowania i wędkowania.

 • “Kryta Pływalnia MZN Trzebinia”- w mroźne i deszczowe wieczory zapraszamy do      skorzystania z usług krytej pływalni mieszczącej się w Trzebini w odległości 2000 m.

Dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu Rezydencja “Pod Zegarem” jest położona blisko nowoczesnego obiektu sportowego z basenem oraz malowniczych terenów leśnych dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą.

 

 

 

 

 

 

Mapa lokalizacji
Zapraszamy do zapoznania się z ilustracją przedstawiającą lokalizację miejsc w Naszej okolicy.

Hyperion IT

Wykonanie: