Jeżeli możesz przeczytać tę informację, prawdopodobnie nie posiadasz zainstalowanej wtyczki Macromedia Flash lub masz zainstalowaną jej starszą wersję.

KONTAKT

Rezydencja pod Zegarem

ul Kościuszki 59

32-540 Trzebinia

Tel: 572 326 242

recepcja@podzegarem.com.pl

OFERTA

Do Państwa dyspozycji oddajemy 43 pokoje:

 • 33 pokoje dwuosobowe z osobnymi łóżkami
 • 8 pokoje jednoosobowe
 • 2 apartamenty dwupokojowe z sypialnią i pokojem dziennym

Przygotowując pokoje dla naszych gości zadbaliśmy o komfort i nowoczesność a także o bezpieczeństwo (w częściach ogólnodostępnych zamontowany jest system kamer). Pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, telefon, dostęp do Internetu, łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Wszystkie pokoje urządzone są tak, aby stworzyć Państwu jak najlepsze warunki zarówno do odpoczynku, jak i do pracy.

 

KONFERENCJE I SZKOLENIA

W skład zaplecza konferencyjnego wchodzą 3 sale konferencyjne od największej, pozwalającej zorganizować prezentację dla ponad 180 osób, do najmniejszej przeznaczonej na spotkania kameralne w gronie 8 do 12 osób. Największa z sal, stwarza różnorodne możliwości ułożenia stołów i krzeseł zarówno w układzie kinowo-teatralnym, jak i konferencyjno - bankietowym. Jest wyposażona w system nagłaśniający i klimatyzację sterowaną indywidualnie oraz wszelkiego rodzaju sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkoleń i wykładów. Ponadto sala ta posiada świetną akustykę dzięki czemu może stać się również wspaniałym miejscem dla imprez masowych i kulturalnych.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Rezydencja Pod Zegarem to wymarzone miejsce na przyjecie weselne, spotkanie biznesowe, uroczystą kolację czy rodzinny obiad. Organizujemy przyjęcia z okazji chrztu, pierwszej kumuni, wieczory kawalerskie i panieńskie, zaręczyny, rocznice, stypy i inne imprezy okolicznościowe. Stylowe wnętrza, smaczna kuchnia i przyjazny personel zadba o to aby zapewnić naszym gościom pełny komfort.

Naszą ofertę powiększamy-jako pierwsi w okolicy- o możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej w plenerze tzn we wnętrzach Rezydencji lub w jej otoczeniu.

Dzięki nam imprezy okolicznościowe zyskują godną oprawę święta całej rodziny, przyjaciół i znajomych. Zapraszamy do kontaktu z nami, zapoznamy Państwa z wszelkimi szczegółami propozycji.

ATRAKCJE

Pobyt w Rezydencji Pod Zegarem nie może kończyć się tylko na pracy, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa bogate zaplecze atrakcji .

W Trzebini czeka na Państwa wiele możliwości ciekawego i aktywnego spędzenia wolnego czasu. Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą istotne jest położenie Rezydencji blisko malowniczych terenów leśnych. Dla amatorów aktywnego wypoczynku wyznaczono szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe oraz dydaktyczne. Proponujemy także skorzystanie z usług nowoczesnego obiektu sportowego z basenem znajdującego się w odległości 2000 m od Rezydencji. W mroźne i deszczowe wieczory zapraszamy do krytej pływalni “AQUA PLANET” w Trzebini

Do ciekawych miejsc o dużych walorach przyrodniczych należą:

 • Puszcza Dulowska-w lesie można spotkać łosie,jelenie,sarny,dziki oraz bobry
 • Rezerwat przyrody “Ostra Góra”
 • Bożniowa Góra
 • wzgórze Bialny Dół
 • Skałka Triasowa w Bolęcinie i Martwica Karniowicka
 • Krzeszowice- to dawne uzdrowisko

Miejsca te łączą trasy trzech pieszych szlaków turystycznych (łącznie ok. 40 km). oraz 76,5 km szlaków rowerowych.

Aby ułatwić naszym klientom organizacje tych miłych chwil,mamy do wynajęcia kilkanaście rowerów turystycznych.

Polecamy wycieczki szlakiem Wyżyny Krakowsko- Częstochowskiej. Osobom szukającym miejsca na spokojne popołudnie lub spacer polecamy następujące miejsca:

 • Zalew Chechło - największy w Gminie zalew wodny, znajdujący się na skraju Puszczy Dulowskiej. Stanowi doskonałą bazę wypoczynkową.

 • Kozi Bród - ośrodek rekreacyjny Elektrowni “Siersza”- źródło leżące w lasach Myślachowickich, w dość głębokim wąwozie. Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu.

 • Balaton - akwen położony w centrum Trzebini. Woda Balatonu zasilana jest podziemnymi źródłami. W sezonie letnim funkcjonuje jako kąpielisko miejskie
  z możliwością nurkowania i wędkowania.

 • “Aqua Planet”- w mroźne i deszczowe wieczory zapraszamy do skorzystania
  z usług krytej pływalni mieszczącej się w Trzebini w odległości 2000 m.

Dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu Rezydencja “Pod Zegarem” jest położona blisko nowoczesnego obiektu sportowego z basenem oraz malowniczych terenów leśnych dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą.

Hyperion IT

Wykonanie: